DRUŽENJE VRTIĆANACA I MALIH ŠKOLARACA

ORGANIZATOR: TKD klub JASTREB
MJESTO: Dom sportova, Dvorana 4
DATUM: 06.05.2012.
SELEKCIJE: vrtićanci, školarci – početnici
TRENERI: Muki Kovačević, Josipa Kupres, Tomislav Miščančuk, Tea Kopinč,  Vedran Drobina

 

U nedjelju 06.05.2012., u Dvorani 4 – Zagrebačkog taekwondo saveza u Domu sportova, u organizaciji TKD kluba JASTREB, održalo se klupsko natjecanje vrtićanaca i malih školaraca kojem je prethodio i Dan otvorenih vrata kluba unutar čega je roditeljima naših najmlađih članova u skraćenoj verziji demo treninga prezentiran rad sa vrtićkim i predškolskim uzrastima pod stručnim vodstvom trenera – odgajatelja – voditelja vrtićke igraonice TKD kluba Jastreb - Mukija Kovačevića i uz asistenciju najbližih suradnica.
Na taj način roditelji i poklonici naše udruge imali su priliku nazočiti i upoznati se sa načinom rada i djelovanja našeg kluba i stručnim vodstvom Udruge.
Kroz međusobne prestižne borbe naši mališani su osvojili mnoštvo klupskih medalja, a svi oni koji nisu imali sreće ni uspjeha u prvim kolima dobili su medalje za sudjelovanje.

 

DISCIPLINA: SPORTSKA BORBA

ZLATO SREBRO BRONCA
ADNAN ALAGIĆ LUKA TOMIĆ ADRIAN ĆOSIĆ
VITO MILANOVIĆ ANTUN OBROVAC FRAN ŠARAVANJA
MARIN SMOLJANOVIĆ KARLO KVESIĆ DAVID TOPIĆ
MATEA ZELJKO LUKA KURTOVIĆ JAKOV ŠALIĆ
MATIJA STEGIĆ MARKO JURČIĆ JAN ČOP
MAURO MARTINAC MIHAEL VEDAK JAN PINTAR
TOMISLAV KANTOLIĆ JURAJ GAJIĆ KARLO ŠOŠTARIĆ
TONKO STIPANIČEV KARLO KLAUŠKI KRISTIJAN ŠAVORIĆ
ANTONIO DRAGUN LIDIJA FRANČIĆ LUKA MARTINČEVIĆ
BRUNA HOGGE LUKA JAKOB MLINARIĆ MARIO DULIBIĆ
DALIA LUCIJA ČEKO LUKA ŠOŠTARIĆ MARTIN POLANŠĆAK
JAKOV KVEŠTAK MIHOVIL JURELA NIKOLINA MESIĆ
JOSIP GRGETIĆ SIMONA STIPETIĆ ROKO BULJAN
LEA SAŠA TENA VISKOVIĆ ŠIMUN VEROVIĆ
LOVRO MATKOVIĆ TJAŠA RADOŠEVIĆ

 

ADNAN ALAGIĆ 3 pobjede ZLATO
VITO MILANOVIĆ 3 pobjede ZLATO
MARIN SMOLJANOVIĆ 2 pobjede ZLATO
MATEA ZELJKO 2 pobjede ZLATO
MATIJA STEGIĆ 2 pobjede ZLATO
MAURO MARTINAC 2 pobjede ZLATO
TOMISLAV KANTOLIĆ 2 pobjede ZLATO
TONKO STIPANIČEV 2 pobjede ZLATO
ANTONIO DRAGUN 1 pobjeda ZLATO
BRUNA HOGGE 1 pobjeda ZLATO
DALIA LUCIJA ČEKO 1 pobjeda ZLATO
JAKOV KVEŠTAK 1 pobjeda ZLATO
JOSIP GRGETIĆ 1 pobjeda ZLATO
LEA SAŠA 1 pobjeda ZLATO
LOVRO MATKOVIĆ 1 pobjeda ZLATO
LUKA TOMIĆ 2 pobjede SREBRO
ANTUN OBROVAC 1 pobjeda SREBRO
KARLO KVESIĆ 1 pobjeda SREBRO
LUKA KURTOVIĆ 1 pobjeda SREBRO
MARKO JURČIĆ 1 pobjeda SREBRO
MIHAEL VEDAK 1 pobjeda SREBRO
JURAJ GAJIĆ bez pobjede SREBRO
KARLO KLAUŠKI bez pobjede SREBRO
LIDIJA FRANČIĆ bez pobjede SREBRO
LUKA JAKOB MLINARIĆ bez pobjede SREBRO
LUKA ŠOŠTARIĆ bez pobjede SREBRO
MIHOVIL JURELA bez pobjede SREBRO
SIMONA STIPETIĆ bez pobjede SREBRO
TENA VISKOVIĆ bez pobjede SREBRO
TJAŠA RADOŠEVIĆ bez pobjede SREBRO
ADRIAN ĆOSIĆ 1 pobjeda BRONCA
FRAN ŠARAVANJA 1 pobjeda BRONCA
DAVID TOPIĆ bez pobjede BRONCA
JAKOV ŠALIĆ bez pobjede BRONCA
JAN ČOP bez pobjede BRONCA
JAN PINTAR bez pobjede BRONCA
KARLO ŠOŠTARIĆ bez pobjede BRONCA
KRISTIJAN ŠAVORIĆ bez pobjede BRONCA
LUKA MARTINČEVIĆ bez pobjede BRONCA
MARIO DULIBIĆ bez pobjede BRONCA
MARTIN POLANŠĆAK bez pobjede BRONCA
NIKOLINA MESIĆ bez pobjede BRONCA
ROKO BULJAN bez pobjede BRONCA
ŠIMUN VEROVIĆ bez pobjede BRONCA
BORNA BRLEČIĆ bez pobjede bez plasmana
IVAN DRAŽENOVIĆ bez pobjede bez plasmana
LEON RINKOVEC bez pobjede bez plasmana
MATEO VUKŠIĆ bez pobjede bez plasmana
MATIJA VRLJIĆ bez pobjede bez plasmana

 

 

 

 

DISCIPLINA:KICK

 

ZLATO SREBRO BRONCA
EMA KRULJAC FRAN STJEPAN VUGA BRUNA HOGGE
JAKOV BRKIĆ IVA MAJAČA DAVID TOPIĆ
LUCAS CURMAN MARKO MILKOVIĆ FRAN PRADEGAN
PETRA VUČIĆ NEA ĐAPO KREŠIMIR GRLIĆ
SIMONA STIPETIĆ ROBERTA FERLAN LANA GREGURAŠ

 

 

EMA KRULJAC 1 pobjeda ZLATO
JAKOV BRKIĆ 4 pobjede ZLATO
LUCAS CURMAN 2 pobjede ZLATO
PETRA VUČIĆ 2 pobjede ZLATO
SIMONA STIPETIĆ 1 pobjeda ZLATO
FRAN STJEPAN VUGA bez pobjede SREBRO
IVA MAJAČA bez pobjede SREBRO
MARKO MILKOVIĆ 3 pobjede SREBRO
NEA ĐAPO bez pobjede SREBRO
ROBERTA FERLAN 2 pobjede SREBRO
BRUNA HOGGE bez pobjede BRONCA
DAVID TOPIĆ 2 pobjede BRONCA
FRAN PRADEGAN 1 pobjeda BRONCA
KREŠIMIR GRLIĆ bez pobjede BRONCA
LANA GREGURAŠ bez pobjede BRONCA
ANTUN OBROVAC bez pobjede bez plasmana
DANIEL KUKULJEVIĆ-SAKCINSKI bez pobjede bez plasmana
ENA PAVIĆ bez pobjede bez plasmana
KARLO KUŠNJAČIĆ 1 pobjeda bez plasmana
LUKA MARTINČEVIĆ 1 pobjeda bez plasmana
LUKA MATIĆ bez pobjede bez plasmana
MARKO ŠALIĆ bez pobjede bez plasmana
NINO KOLEGA bez pobjede bez plasmana
TIN DELIĆ bez pobjede bez plasmana
VITO MILKOVIĆ bez pobjede bez plasmana
Taekwondo klub "Jastreb"
Zagreb - Švarcova 2
Dvorana: Jablanska 21, Rudeš
Tel/Fax: +385 1 3874 733
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.